Coming Soon

NASIL ÇALIŞIR

1. ADIM: Yeni Bildirimde Bulunma

Remed Etik Hat; üzerinden firmanıza/kurumunuza ait giriş bilgileri ile "Kullanıcı Girişi" yaparak bildirimde bulunabilirsiniz. Not: Kullanıcı bilgileriniz firmanız/kurumunuz tarafından sizinle paylaşılacaktır.

Kullanıcı girişini gerçekleştirdikten sonra sayfanın üst bölümünde açılan "Bildirim Girişi" butonunu kullanarak bildiriminizi yapacağınız sayfaya geçebilirsiniz.Not: Sitemiz üzerinden gelen bildirimler Remed Etik Hat; yetkilileri tarafından karşılanarak vaka bildirim formu doldurulur. İlgili bildirim, kurumunuzun belirlediği yetkili kişi veya komite ile paylaşılır.

Bildiriminizi yaparken İsim, Soyad, E-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşabilir ya da kişisel bilgilerinizin paylaşımını gizleyebilirsiniz.Not: Bildirimlerinizi yaparken, doküman ya da resim ekleyebilirsiniz.

Bildirimlerinizi pratik bir şekilde birkaç kısa bilgi girişi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bildiriminiz yapıldıktan sonra daha detaylı bilgi paylaşmak isterseniz bir sonraki adıma geçebilir ve bilgilerinizi bu sayfada çeşitlendirebilirsiniz.

Bildiriminiz yapıldıktan sonra karşınıza çıkan ekranda yer alan Takip Numarası ve Şifreyi mutlaka bir yere not ediniz. Bildirim takiplerini bu iki bilgi ile gerçekleştireceksiniz.

 

2. ADIM: Bildirim Takibi

Daha önce yapmış olduğunuz bildirimleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Size verilen takip numaraları ve şifreler ile giriş yapabilir, bildirimleri ve mesajları görüntüleyebilirsiniz.

+ EtikHat.Models.Settings.GetFirmName(); üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler, kişisel gizliliğin korunması esasına uygun şekilde saklanmaktadır.