Hakkımızda

Remed Etikhat 2009 yılından bu yana Remed bünyesinde kurumsal etik süreç danışmanlığı ve etikhat raporlama hizmetleri sunmaktadır. Müşterileri arasında Türkiye’nin en itibarlı markaları yer alır. Sektörde 10. yılını kutladığı 2019 yılında, toplam 100.000’e yakın çalışan sayısı ve 10.000'den fazla bildirim ile perakendeden hızlı tüketime, telekomünikasyondan üretime birçok sektörden firmaya hizmet vermektedir.

Remed Etikhat, etikhattın kullanımı sırasında hem kurumun hem de çalışanların gizliliklerini sağlamak için global gizlilik direktiflerinin öngörmüş olduğu mümkün olan tüm önlemleri alır ve süreci son derece hassas şekilde yönetir. Tüm iş akışlarımız KVKK uyumludur. ISO/IEC 27001: 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

İstanbul Genel Merkez, Antalya Alarm Merkezi ve Kahire Alarm Merkezi’nde Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Arapça ve daha pek çok dilde çağrı yanıtlanmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet veren ve gerekli durumlarda birbirini yedekleyebilen tüm merkezlerimiz yılda 100.000’in üzerinde dosya takip etmektedir.

Remed, uluslararası hizmetler veren bir asistans ve kurumsal hizmetler şirketidir. 1993’ten bu yana edindiği yerel ve uluslararası deneyimi ve güçlü altyapısı ile Türkiye’de ve Dünya’da pek çok sektörden kurumsal müşterileri için şeffaf ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur. Türkiye'de ve Dünya'da deneyim ve güçlü altyapısı ile sunmakta olduğu hizmetler şunlardır:

Çalışan Destek Hizmetleri
  • AVİTA

Kurumsal Çözümler, Remed’in pek çok farklı sektörden müşterilerinin gereksinimlerine yönelik olarak geliştirdiği innovatif ve katma değer odaklı ürünleri kapsar.

AVİTA Çalışan Destek Programı, çalışanın ve aynı evi paylaşan aile bireylerinin yararlanabildiği, kişi üzerinde stres yaratabilecek ve araştırma ihtiyacı hissedebileceği her alanda konusunun uzmanları tarafından 7/24 verilen danışmanlık ve bilgilendirme hizmetidir.

Asistans

Asistans hizmetleri Remed’in hem lokal hem de uluslararası müşterilerine kapsamlı çözümler sunduğu temel iş koludur. Remed Assistance tüm asistans hizmetlerinde maliyetleri minimize ederken nihai kullanıcılar ve kurumsal müşteriler için yaratıcı çözümler üretmeyi ve değer yaratmayı hedefler.

Medikal Turizm

Sağlık Turizmi Remed’in uzun yıllardır edindiği tecrübe ile müşterilerine sunduğu bir başka hizmet koludur. Yurt içinde veya yurt dışında, tedavi amaçlı seyahat etmeyi düşünen herkes için en doğru seçenekleri önererek tüm süreçte hasta ve ailesi için tam kapsamlı bir rehberlik sunar.