Remed Etikhat üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun şekilde saklanmaktadır. Kimliğiniz veya kişisel bilgileriniz, sizlerden açık onay alınmadan şirketiniz veya 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır. Bildiriminiz veya şikayetiniz, yine sizlerden onay almak koşulu ile şirketinizin etik kurulu ile paylaşılacaktır. Tüm bilgileriniz, kurumunuzdan tamamen bağımsız bir şirket olan Remed tarafından yönetilmektedir.

Sizlerden gelen bildirimler Remed Etikhat uzmanları tarafından yanıtlanır. Aynı gün içinde şirketiniz tarafından belirlenen yetkili kurul veya kişilere raporlanır. Bildiriminize şirketiniz tarafından verilen yanıtlar da size iletilerek sürekli ve güvenilir bir iletişim kanalı oluşturulur. Sistemimiz sayesinde, dilerseniz anonim kalarak, bildiriminizin durumunu takip edebilirsiniz. Takip yapabilmek için bildiriminizi oluşturduktan sonra size verilen referans numarası ve şifreyi not alınız.

Remed Etikhat’tı güvenle kullanabilirsiniz.

Remed Etikhat, bir Acil Servis Hattı DEĞİLDİR. Bu websiteyi, can veya mal için tehdit oluşturan olayları anında bildirmek için kullanmayınız. Bu tür olaylarla ilgili gönderilen raporlara hemen yanıt verilmeyebilir. Acil yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen yerel acil durum hattınızla iletişime geçin.