Ne Sağlıyoruz?

Etik davranış kodlarına uyulması bugün markaların itibarlarını arttırmaları, çalışan memnuniyetini sağlamaları ve finansal risklerden korunmaları için kritik bir unsurdur. Remed Etikhat'ı seçerek şirketinize artı değer katan etik bir iş ortamı oluşturursunuz. Remed Etikhat ile kurumunuzdaki etik ve uyumla ilgili sorunlardan haberdar olurken, çalışanların ve tüm paydaşların güvende hissetmelerine yardımcı olursunuz.

Anonim Bildirim

Remed Etikhat, çalışanlarınıza seslerini duyurabilecekleri ve anonim olarak bildirimde bulunabilecekleri bir raporlama mekanizması sağlar. Anonim bildirimlerde de iletişimi devam ettirmek mümkündür.

7/24/365 Erişilebilirlik

Tüm Remed Etikhat erişim kanallarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz, canlı hizmet vermektedir.

Çok Dilde Hizmet

Remed Etikhat çağrı merkezi üzerinden İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde, diğer kanallarda sınırsız dilde erişim sağlamak mümkündür.

Tüm Paydaşlara Eşit Mesafede Erişim Noktası

Remed Etikhat'tan başta çalışanlar olmak üzere, tedarikçiler, bayiler ve acenteler de faydalanabilirler.

Özelleştirilebilir Günlük Raporlama

Remed Etikhat, şirketinize kullanımı kolay ve özelleştirilebilir bir raporlama formatı ile bildirimleri bekletmeden aynı gün içinde yetkili kişilere iletir. 

Veri Mahremiyeti ve Güvenliği

KVKK, ISO/IEC 27001 ve ISO 9001 uyumlu sistem ve süreçlerimiz hem kurum hem de bildirim sahibi açısından gizliliğin korunması hususunda tüm önlemleri alır.

Adaptasyon Kolaylığı

Etikhat hizmeti, kurum içinden ek kaynak ya da personele ihtiyaç duyulmadan hızlı ve kolay bir şekilde şirketinizin etik süreçlerine adapte edilebilir.

Ücretsiz Lansman

Remed Etikhat uzmanları belirlemiş olduğunuz tarihte kurumunuza gelerek ücretsiz olarak hizmet tanıtımını yapar. İç tanıtıma destek verecek görsel (poster/kart) çalışmaları hazırlar.